iPhone 14 Plus

/iPhone 14 Plus
iPhone 14 Plus2024-01-15T16:00:55+01:00

Ceník oprav iPhone 14 Plus

Oprava iPhone 14 pro

iPhone 14 Plus

Jsme specialisté na vynikající servis mimo záruku pro iPhone 11 Pro Max. V našem rozsáhlém sortimentu vždy udržujeme dostatečné množství náhradních dílů na skladě, což nám umožňuje většinu oprav provádět ihned, a to během krátké doby 15–20 minut. Navíc na všechny nainstalované originální displeje poskytujeme roční záruku, abychom zajistili maximální spokojenost našich zákazníků s kvalitou našich služeb.

Naši odborníci jsou vysoko kvalifikovaní a zkušení, což nám umožňuje poskytovat profesionální úroveň servisu našim zákazníkům. Jsme hrdí na rychlost a efektivitu našich služeb a pečlivě se snažíme co nejrychleji vrátit váš iPhone do plného provozu, abyste mohli co nejdříve využívat všechny jeho funkce a možnosti.

Máte-li dotazy ohledně servisu iPhone nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a s radostí vám poskytneme veškeré potřebné informace k opravě vašeho zařízení. Vaše spokojenost a důvěra jsou pro nás nejvyšší prioritou. Jsme připraveni vám zajistit kompletní péči a profesionální servis díky naší odborné a přátelské týmové základně. Postaráme se o bezproblémový chod vašeho zařízení.

Nejčastější závady, které děláme:

iPhone 14 Plus výměna displeje
iPhone 14 Plus má rozbitý, prasklý nebo jinak poškozený display (např. nefungující dotyk)
iPhone 14 Plus nereaguje na nabíjení nebo na nabíjecí adaptér
iPhone 14 Plus se rychle vybíjí
iPhone 14 Plus nejde zapnou
iPhone 14 Plus nenabíjí se
iPhone 14 Plus oprava Face ID
iPhone 14 Plus výměna baterie
iPhone 14 Plus výměna nebo oprava tlačítek
iPhone 14 Plus výměna přední a zadní kamery
iPhone 14 Plus výměna reproduktorů a sluchátka
iPhone 14 Plus výměna zadního skla